Trainingen

Trainingen

Start trainingen seizoen 2020-2021:

U6: vanaf woensdag 19 augustus

U7: vanaf woensdag 19 augustus

U8: vanaf maandag 10 augustus

U9: vanaf woensdag 12 augustus

U10: vanaf woensdag 12 augustus

U11: vanaf maandag 10 augustus

U12: vanaf maandag 17 augustus

U13: vanaf dinsdag 18 augustus

U15: vanaf vrijdag 14 augustus (zie apart schema trainer Thierry)

U17: vanaf maandag 3 augustus (zie apart schema trainer David)

U21: vanaf zondag 26 juli (zie apart schema trainer Ergyst)

Kern: vanaf dinsdag 21 juli (apart schema kern)

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Sp. Heestert GEW. U7 15.00 - 16.00 MAARTEN DE WITTE
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U6 17.00 - 18.00 CAS GABRIEL
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U8 17.00 - 18.00 DYLAN ALLIET
  • T2
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U12 17.00 - 18.00 Thijs DE LEEUW
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U10 F 18.00 - 19.00 MICHIEL RYSSELINCK
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U11 18.00 - 19.00 PASCAL DECLERCQ
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U9 A 18.00 - 19.30 GINO MALFAIT, WOUT VLIEGHE
  • T2
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U17 A 18.45 - 20.15 DAVID ROELANDS
  • T2
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U15 19.15 - 20.45 THIERRY D'HOOP
  • T2
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U21 19.30 - 21.00 ERGYST MARTINAJ
  • T1
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Sp. Heestert GEW. U13 18.00 - 19.15 VICTOR MATTHEEUWS
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert 19.30 - 21.00 GIOVANNI SANDRA
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert PROV. RESERVEN 19.30 - 21.00 EDDY PUTMAN, LORENZO MOERMAN
  • T1
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Sp. Heestert GEW. U9 A 17.45 - 19.00 GINO MALFAIT, WOUT VLIEGHE
  • T1
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Sp. Heestert GEW. U8 17.00 - 18.00 DYLAN ALLIET
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U11 18.00 - 19.00 PASCAL DECLERCQ
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U12 18.00 - 19.00 Thijs DE LEEUW
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U10 F 18.30 - 19.30 MICHIEL RYSSELINCK
  • T2
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U17 A 18.45 - 20.15 DAVID ROELANDS
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U15 19.15 - 20.45 THIERRY D'HOOP
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert GEW. U21 19.30 - 21.00 ERGYST MARTINAJ
  • T2
  • -
FC Sp. Heestert Dames 20.00 - 21.00
  • T1
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC Sp. Heestert GEW. U13 18.00 - 19.15 VICTOR MATTHEEUWS
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert 19.30 - 21.00 GIOVANNI SANDRA
  • T1
  • -
FC Sp. Heestert PROV. RESERVEN 19.30 - 21.00 EDDY PUTMAN, LORENZO MOERMAN
  • T1
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!